Site icon Fundacja Arte Proibita

Warsztaty wokalne 21-26 lipca 2020 rok

Właśnie wczoraj zakończyły się wspaniałe warsztaty wokalne, prowadzone przez Michała i Marlenę Szpak. Odbywały się one pod Warszawą w Stodole kultury w pięknej wsi Stawek oddalonej od cywilizacji od 21 do 26 lipca 2020 roku. 

Uczestnicy warsztatów mogli rozwijać swoje umiejętności podczas trzech indywidualnych lekcji z mentorami zapewnionymi dla każdego z uczestników oraz słuchając lekcji innych uczestników, gdyż zajęcia były otwarte. 

Każdego dnia o godzinie 10:00 odbywały się poranne ćwiczenia oddechowe, następnie w dalszej części warsztatów uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładu pod tytułem „Między klasyką, a muzyką rozrywkową” prowadzonego przez Michała i Marlenę Szpak.

Na koniec warsztatów został zaplanowany koncert finałowy, który odbył się ostatniego dnia tego wspaniałego wydarzenia. Uczestnicy mogli zaprosić rodziny i znajomych, aby mogli usłyszeć efekty ich kilkudniowej pracy

Oprócz pracy wokalnej, uczestnicy mieli zorganizowane dodatkowe atrakcje takie jak oglądanie filmów, spacery po lesie, zabawy w podchody i inne gry towarzyskie, karmienie zwierząt (alpaki, owce, konie), rozwijanie umiejętności sportowych ( gra w piłkę nożną, siatkówkę, badmintona, skakanie na trampolinach), wieczorem rozpalone zostało ognisko, przy którym mogli się ogrzać oraz zaspokoić głód.  Przed powrotem do domów zrobili sobie pamiątkowe profesjonalne zdjęcia, które potowarzyszą im przez wiele lat przypominając o tej pięknej przygodzie. 

Exit mobile version