Site icon Fundacja Arte Proibita

W ciszy nieskończoności

Witajcie kochani, jak się macie? ✨

Mamy nadzieję, że przygotowania do świąt idą pełną parą! Bardzo się za Wami stęskniliśmy więc postanowiliśmy, że nie próżnujemy i przygotowaliśmy dla Was świąteczną niespodziankę. 🎁

Z okazji, iż otworzyliśmy kanał na YouTube zorganizowaliśmy muzyczną PREMIERĘ której to właśnie WY będziecie bohaterami! „W ciszy nieskończoności…”. Piękny tytuł na pewno pobudzi wiele pięknych emocji i otworzy bramy kreatywności.

Jeśli Nasz pomysł Ci się podoba stuknij dwa razy palcem w plakat i daj nam o tym znać! 💕💕Zasady są proste:

❄️ Prześlij Nam swoje nagranie piosenki świątecznej lub kolędy. Utwory nie mają ograniczeń, ważne żeby kojarzyły Ci się z tym pięknym świątecznym okresem.

❄️Gotowy utwór wyślij na naszego maila: fundacja@arteproibita.pl nie zapomnij napisać nam swojego imienia i nazwiska oraz tytułu piosenki, którą wykonujesz.

❄️ Podziel się konkursem z przyjacielem, siostrą czy mamą i zachęć ich do wzięcia udziału w wyzwaniu razem z Tobą, a nóż wspólnie zgarnięcie miejsca na podium?!

❄️ nie zapomnij o zasubskrybowaniu Naszego nowego kanału! My dodamy Twoje wykonanie piosenki świątecznej lub kolędy na naszego YT, a osoba która zgarnie największą liczbę polubień, które później zamienimy odpowiednio w punkty, dostanie od Nas świąteczny upominek.

Na pierwsze trzy miejsca czekają upominki. Co więcej, ważne miejsce w głosowaniu będą mieli Marlena i Michał Szpak, gdyż otrzymują możliwość przyznania od siebie odpowiedniej ilości punktów osobie, która według nich zaprezentowała się wyróżniająco. ❤️

Ruszamy od dziś! 💪🏿 Czekamy na wasze zgłoszenia do 26.12 natomiast zwycięzcy zostaną przedstawieni 31.12 więc spieszcie się! Dobrej zabawy! Niech żyje muzyka!

PS.: Kto już ma choinkę niech pochwali się zdjęciem w komentarzu! 🎄🎄 #animacreativa #arteproibita #competition #challenge #newyear #merrychristmas

Exit mobile version